Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-123MLD
MSD1260T-123MLD
MSD1260T-123MLD Coilcraft
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 12uH Shld 3.12A 74mOhms AECQ2
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук