Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-333MLD
MSD1260T-333MLD
MSD1260T-333MLD Coilcraft
msd1260t-220401.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 33uH Shld 2.32A 134mOhms AECQ2
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук