Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-394KLD
MSD1260T-394KLD
MSD1260T-394KLD Coilcraft
msd1260t-220401.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 390uH Shld 770mA 1.2Ohms AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук