Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-473MLD
MSD1260T-473MLD
MSD1260T-473MLD Coilcraft
msd1260t-220401.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 47uH Shld 2.03A 174mOhms AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук