Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-682MLB
MSD1260T-682MLB
MSD1260T-682MLB Coilcraft
msd1260t-220401.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 6.8uH Shld 3.88A 48mOhms AECQ2
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук