Продукція > COILCRAFT > MSD1260T-823MLD
MSD1260T-823MLD
MSD1260T-823MLD Coilcraft
msd1260t-220401.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 82uH Shld 1.62A 274mOhms AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук