Продукція > COILCRAFT > MSD1278T-682MLB
MSD1278T-682MLB
MSD1278T-682MLB Coilcraft
msd1278t-220484.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 6.8uH Shld 20% 3.98A 48mOhms AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук