Продукція > COILCRAFT > MSD1583-123MED
MSD1583-123MED
MSD1583-123MED Coilcraft
msd1583-220521.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 12uH Shld 20% 5A 37mOhms
Написати відгук