MSD30US15B-D
MSD30US15B-D P-DUKE Technology, Inc.
msd30_datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.89" L x 1.50" W x 1.00" H (73.3mm x 38.1mm x 25.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC
Efficiency: 90.5%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.89" L x 1.50" W x 1.00" H (73.3mm x 38.1mm x 25.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, FCC, Efficiency: 90.5%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1.