Продукція > XUNZEL > MSF15W12V6
MSF15W12V6
MSF15W12V6 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-MICROSOLAR-PRO-MSF-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: MICRO SOLAR PANEL 15W 12V CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 11.811" L x 10.079" W x 0.118" H (300.00mm x 256.00mm x 3.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 13.2 V
Current @ Pmpp: 1.13 A
Voltage - Open Circuit: 15.6 V
Current - Short Circuit (Isc): 1.19 A
Power (Watts) - Max: 15 W
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICRO SOLAR PANEL 15W 12V CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 11.811" L x 10.079" W x 0.118" H (300.00mm x 256.00mm x 3.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 13.2 V, Current @ Pmpp: 1.13 A, Voltage - Open Circuit: 15.6 V, Current - Short Circuit (Isc): 1.19 A, Power (Watts) - Max: 15 W.