Продукція > 3M (TC) > MSG6030F-1.5-4
MSG6030F-1.5-4
MSG6030F-1.5-4 3M (TC)
3m-electrically-conductive-gasket-tape-msg6000f-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 157.48X1.5"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 157.480" (4.00m)
Shape: Tape
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 1.500" (38.10mm)
Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 157.48X1.5", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 157.480" (4.00m), Shape: Tape, Type: Absorbing/Shielding Sheet, Width: 1.500" (38.10mm), Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm).