Продукція > 3M (TC) > MSG6030F-11.8-12
MSG6030F-11.8-12
MSG6030F-11.8-12 3M (TC)
3m-electrically-conductive-gasket-tape-msg6000f-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 12"X11.8"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Tape
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 11.800" (299.72mm)
Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm)
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 12"X11.8", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Tape, Type: Absorbing/Shielding Sheet, Width: 11.800" (299.72mm), Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.012" (0.30mm).