Продукція > 3M (TC) > MSG6060FSQ-12
MSG6060FSQ-12
MSG6060FSQ-12 3M (TC)
3m-electrically-conductive-gasket-tape-msg6000f-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI ABSORB/SHLD SHEET 12"X12"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 12.000" (304.80mm)
Shape: Square
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 12.000" (304.80mm)
Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.024" (0.60mm)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORB/SHLD SHEET 12"X12", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 12.000" (304.80mm), Shape: Square, Type: Absorbing/Shielding Sheet, Width: 12.000" (304.80mm), Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.024" (0.60mm).