Продукція > 3M (TC) > MSG6100F-1-5
MSG6100F-1-5
MSG6100F-1-5 3M (TC)
3m-electrically-conductive-gasket-tape-msg6000f-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI ABSORB/SHLD SHEET 5MX1"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 16.404' (5.00m)
Shape: Tape
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 1.000" (25.40mm)
Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORB/SHLD SHEET 5MX1", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 16.404' (5.00m), Shape: Tape, Type: Absorbing/Shielding Sheet, Width: 1.000" (25.40mm), Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm).