Продукція > 3M (TC) > MSG6100FSQ-0.5(100)
MSG6100FSQ-0.5(100)
MSG6100FSQ-0.5(100) 3M (TC)
3m-electrically-conductive-gasket-tape-msg6000f-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 0.5"X0.5"
Packaging: Bulk
Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric
Length: 0.500" (12.70mm)
Shape: Square
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 0.500" (12.70mm)
Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 0.5"X0.5", Packaging: Bulk, Material: Nickel-Copper (NI/CU) Fabric, Length: 0.500" (12.70mm), Shape: Square, Type: Absorbing/Shielding Sheet, Width: 0.500" (12.70mm), Adhesive: Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm).