MSI2577H24B1-BBR
MSI2577H24B1-BBR Mechatronics Fan Group
MSI2577.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 24VDC
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 716.0 CFM (20.05m³/min)
Width: 77.30mm
Weight: 4.4 lbs (2 kg)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 76.0dB(A)
Static Pressure: 3.365 in H2O (838.2 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 24VDC, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 716.0 CFM (20.05m³/min), Width: 77.30mm, Weight: 4.4 lbs (2 kg), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 76.0dB(A), Static Pressure: 3.365 in H2O (838.2 Pa).