MSIE40N150-6
MSIE40N150-6 Bruckewell
MSIE40N90-6.pdf
Виробник: Bruckewell
Description: N-MOSFET,40V,150A,DFN14X12
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 6 N-Channel (Full Bridge)
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Drain to Source Voltage (Vdss): 40V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 150A (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.2V @ 250µA
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: N-MOSFET,40V,150A,DFN14X12, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 6 N-Channel (Full Bridge), Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), Drain to Source Voltage (Vdss): 40V, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 150A (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2.2V @ 250µA.