MSQ20N16
MSQ20N16 Bruckewell
MSQ20N16.pdf
Виробник: Bruckewell
Description: N-Channel MOSFET,20V,20A,SOP-8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 20A (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 5.8mOhm @ 12A, 4.5V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Vgs (Max): ±8V
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: N-Channel MOSFET,20V,20A,SOP-8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 20A (Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 5.8mOhm @ 12A, 4.5V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Vgs (Max): ±8V.