Продукція > TAIYO YUDEN > MSRLA103SC6474MFNA01
MSRLA103SC6474MFNA01
MSRLA103SC6474MFNA01 Taiyo Yuden
MSR01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRLA103SC6474MFNA01 MSRLA103SC6474MFNA01 Виробник : TAIYO YUDEN Tayio_Yuden_1102023_MS_mlcc_all_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 0.47uF X6S 0402 20%