MSRTA200100D
MSRTA200100D DACO Semiconductor
MSRTA200100D.pdf
Виробник: DACO Semiconductor
Description: DIODE MODULE GEN PURP 1000V 200A
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200A
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V
Написати відгук
Description: DIODE MODULE GEN PURP 1000V 200A, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200A, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V.
Інші пропозиції MSRTA200100D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRTA200100D MSRTA200100D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrta200100d-3481508.pdf Diode Modules 1000V 200A Three Tower Iso Silicon Rectifier Module - Standard Recovery (Standard Configuration)