MSW-03B-25
MSW-03B-25 Global Tone
Код товару: 135515
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Група: Мікроперемикачі
Монтаж: Клеми з отвором
Габарити: 28x15,8x10,3 mm
Довжина штока: 25 mm
Опис Опис: Мікроперемикач з роликом ON- (ON)
Кількість положень: 2
Навантажувальна здатність: 5 A / 250 VAC | 16А / 125VAC
у наявності 42 шт:
12 шт - склад
11 шт - РАДІОМАГ-Київ
19 шт - РАДІОМАГ-Львів
очікується 500 шт:
500 шт - очікується 15.07.2026
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Мікроперемикач KW3-OZ-A113013L7 (кінцівка)
5 Додати до обраних Обраний товар
kls7-kw3-0z-a113013l7.pdf
Виробник: KLS
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Мікроперемикачі
Монтаж: Клеми з отвором
Габарити: 28x10,4x15,8 mm
Опис Опис: SPDT 16 A 125/250VAC довжина важеля: 53мм
товару немає в наявності
Кількість Ціна
SS-5GL2
4 Додати до обраних Обраний товар
en-ss.pdf
SS-5GL2
Опис Опис: SPDT
Навантажувальна здатність: 5 A / 250 VAC
у наявності: 651 шт
608 шт - склад
15 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мікроперемикач KW1-103-Z1A100
1 Додати до обраних Обраний товар
KW1-103-1-micro-switch-1.png
Виробник: Daier
Габарити: 27,8x10,3x19,3 mm
Опис Опис: Мікроперемикач SPDT, Сила перемикання: 1N. Без важеля. Клема: 6,3мм
Навантажувальна здатність: 16 A / 250VAC
у наявності: 386 шт
340 шт - склад
26 шт - РАДІОМАГ-Київ
14 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мікроперемикач MSW-12
11-0715_20MSW-12_20ON.png
Габарити: 19,8x10,2x6,4 mm
Опис Опис: SPDT. Важіль 17мм
товару немає в наявності
Мікроперемикач SPDT з роликом, 3 контакти, 1A 125VAC
Монтаж: THT
Опис Опис: SPDT, з роликом
Навантажувальна здатність: 1 A / 125VAC