Продукція > VCC > MT-TH12-1224-RK
MT-TH12-1224-RK
MT-TH12-1224-RK VCC
Magnetic_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Magnetic Transducer TH 12mm 12V 2.4kHz Rd
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук