Продукція > VCC > MT-TH16-0520-RK
MT-TH16-0520-RK
MT-TH16-0520-RK VCC
Magnetic_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Magnetic Transducer TH 16mm 5V 2048 Hz Rd
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук