MT10A-2405SI-W
MT10A-2405SI-W Volgen America/Kaga Electronics USA
MT10A.pdf
Виробник: Volgen America/Kaga Electronics USA
Description: CONV DC/DC 5V OUT 2000MA 10W
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук