MT2000-0.100-3-99IN TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.1" X 8.25' ORANGE
Packaging: Bulk
Features: Strain Resistant
Color: Orange
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 8.25' (2.51m)
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Shrinkage Ratio: 2.5 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.100" (2.54mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.1" X 8.25' ORANGE, Packaging: Bulk, Features: Strain Resistant, Color: Orange, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 8.25' (2.51m), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Shrinkage Ratio: 2.5 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.100" (2.54mm), Shrink Temperature: 110°C, Part Status: Active.