MT2000-3.0-6-10IN TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=MT2000&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.12" X 0.833' BLUE
Packaging: Bulk
Features: Strain Resistant
Color: Blue
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Shrinkage Ratio: 2.5 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.120" (3.05mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.047" (1.19mm)
Recovered Wall Thickness: 0.010" (0.25mm)
Shrink Temperature: 110°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.12" X 0.833' BLUE, Packaging: Bulk, Features: Strain Resistant, Color: Blue, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.833' (254.00mm, 10.00"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Shrinkage Ratio: 2.5 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.120" (3.05mm), Inner Diameter - Recovered: 0.047" (1.19mm), Recovered Wall Thickness: 0.010" (0.25mm), Shrink Temperature: 110°C.