MT20E-2405SI-W
MT20E-2405SI-W Volgen America/Kaga Electronics USA
MT_20E_W.pdf
Виробник: Volgen America/Kaga Electronics USA
Description: CONV DC/DC 5V OUT 4000MA 20W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук