MT20E-2415SI-W
MT20E-2415SI-W Volgen America/Kaga Electronics USA
MT_20E_W.pdf
Виробник: Volgen America/Kaga Electronics USA
Description: CONV DC/DC 15V OUT 1330MA 20W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук