Продукція > WALSIN > MT21B223K101CT
MT21B223K101CT
MT21B223K101CT Walsin
WTC_MLCC_Automotive_MT.pdf
Виробник: Walsin
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 MLCC X7R 0.022 uF, +/- 10% 100 V T&R MT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 22nF; 100V; X7R; ±10%; 0805, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції MT21B223K101CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MT21B223K101CT MT21B223K101CT Виробник : WALSIN MT18B.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22nF; 100V; X7R; ±10%; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C