Продукція > WALSIN > MT21B824K250CT
MT21B824K250CT WALSIN
MT18B.pdf
Виробник: WALSIN
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 820nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.82µF
Operating voltage: 25V
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 820nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.82µF, Operating voltage: 25V, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R.