MT3540-F25 AEROSEMI
Виробник: AEROSEMI
Step-Up Boost type 1; DC/DC Converter; 1,5A; Vin 2,5V~5,5V; Vout 28V; 1,2MHz; -40°C~85°C; MT3540-F25 SOT23-5 UIMT3540-F25
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 146 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Step-Up Boost type 1; DC/DC Converter; 1,5A; Vin 2,5V~5,5V; Vout 28V; 1,2MHz; -40°C~85°C; MT3540-F25 SOT23-5 UIMT3540-F25, кількість в упаковці: 50 шт.