MT5000-1-X-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=MT5000&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1" CLEAR
Packaging: Spool
Features: Abrasion Resistant, Solvent Resistant, Strain Resistant
Color: Clear
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.500" (12.70mm)
Recovered Wall Thickness: 0.035" (0.89mm)
Shrink Temperature: 90°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1" CLEAR, Packaging: Spool, Features: Abrasion Resistant, Solvent Resistant, Strain Resistant, Color: Clear, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm), Inner Diameter - Recovered: 0.500" (12.70mm), Recovered Wall Thickness: 0.035" (0.89mm), Shrink Temperature: 90°C.