MT80-70-S3
MT80-70-S3 WITHWAVE CO LTD
39c61f_02248d7146b94740a6e4c66a2f992868.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: Flexible Microwave Absorber Shee
Packaging: Sheet
Material: Polymer Resin, Magnetic Powder
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Absorbing Sheet
Width: 8.268" (210.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Adhesive: Self-Adhesive
Thickness - Overall: 0.028" (0.70mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Flexible Microwave Absorber Shee, Packaging: Sheet, Material: Polymer Resin, Magnetic Powder, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Sheet, Type: Absorbing Sheet, Width: 8.268" (210.00mm), Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Adhesive: Self-Adhesive, Thickness - Overall: 0.028" (0.70mm).