MTA160-16[M03]
MTA160-16[M03] Guerte
M42_MTC_MTA_MTK_MFC160A_datasheet.pdf
Код товару: 121442
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 94x34x30мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 160 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 1600 A