MTC-106-16
MTC-106-16 KUBARA LAMINA
MTC106.pdf
Виробник: KUBARA LAMINA
Category: Thyristor modules
Description: Module: thyristor; double series; 1.6kV; 106A; Ifmax: 166A; screw
Type of semiconductor module: thyristor
Semiconductor structure: double series
Max. off-state voltage: 1.6kV
Load current: 106A
Max. load current: 166A
Max. forward voltage: 1.65V
Max. forward impulse current: 2.25kA
Gate current: 100mA
Electrical mounting: screw
Mechanical mounting: screw
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Thyristor modules, Description: Module: thyristor; double series; 1.6kV; 106A; Ifmax: 166A; screw, Type of semiconductor module: thyristor, Semiconductor structure: double series, Max. off-state voltage: 1.6kV, Load current: 106A, Max. load current: 166A, Max. forward voltage: 1.65V, Max. forward impulse current: 2.25kA, Gate current: 100mA, Electrical mounting: screw, Mechanical mounting: screw.