MTC160-16[M03]
MTC160-16[M03] Guerte
M42_MTC_MTA_MTK_MFC160A_datasheet.pdf
Код товару: 121441
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 94x34x30мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 160 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 1600 A
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Термопаста КПТ-8 (0,7 Вт/м · К), 100г, банка
2 Додати до обраних Обраний товар
Хімія > Теплопровідні матеріали
Призначення: Для відведення тепла від компонентів, змонтованих на радіаторі
Упаковка / Розмір: 100 г
Тип: Термопаста
Теплопровідність: 0,65 W/mK