MTC2S1203MC-R13
MTC2S1203MC-R13 Murata Power Solutions Inc.
kdc-mtc2.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.59" L x 0.56" W x 0.44" H (15.0mm x 14.2mm x 11.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 78.5%
Current - Output (Max): 606mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.59" L x 0.56" W x 0.44" H (15.0mm x 14.2mm x 11.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 78.5%, Current - Output (Max): 606mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MTC2S1203MC-R13 MTC2S1203MC-R13 Виробник : Murata Power Solutions kdc_mtc2-2941114.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD DC/DC SM 2W 12V-3.3V, 13-inch reel