Продукція > MT-POWER > MTG4-483.3SW
MTG4-483.3SW
MTG4-483.3SW MT-Power
MTG4-W.pdf
Виробник: MT-Power
DC/DC, 4W, Вход: 18-72 В, Выход: +3.3 В, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 4W, Вход: 18-72 В, Выход: +3.3 В, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.