Продукція > VISHAY DALE > MTL03R0200FE66
MTL03R0200FE66
MTL03R0200FE66 Vishay Dale
mtl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.02 OHM 1% 3W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 20 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 3W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 20 mOhms.