Продукція > COILMX > MTP2915150ML01
MTP2915150ML01
MTP2915150ML01 Coilmx
MTP2915150ML01.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 15 H TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.102" L x 0.748" W (28.00mm x 19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 320
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 15 H TOL 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.102" L x 0.748" W (28.00mm x 19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 30 A.