Продукція > COILMX > MTP29152R2ML01
MTP29152R2ML01
MTP29152R2ML01 Coilmx
MTP29152R2ML01.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 2.2 H TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.102" L x 0.748" W (28.00mm x 19.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 60A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 30 A
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 2.2 H TOL 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.102" L x 0.748" W (28.00mm x 19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 60A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 30 A.