MTS7D1-2409 MT-Power
MTS7D1.pdf
Виробник: MT-Power
DC/DC, 1W, SIP7, Вход: 24 В, Выход: +/-9 В, изоляция 1000VDC, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 1W, SIP7, Вход: 24 В, Выход: +/-9 В, изоляция 1000VDC, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.