MTV15N1-0.8-C5
MTV15N1-0.8-C5 SDS HIGH VOLTAGE
MTV-series-rev-1.2.pdf
Виробник: SDS HIGH VOLTAGE
Description: DCDC Conv. 15V to -1000V 0.8W Ve
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.81" L x 0.47" W x 0.98" H (46.0mm x 12.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Through Hole, Vertical
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 15.5V
Approval Agency: CE
Current - Output (Max): 0.8mA
Voltage - Input (Min): 14.5V
Voltage - Output 1: 0 ~ -1000V
Power (Watts): 0.8 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DCDC Conv. 15V to -1000V 0.8W Ve, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.81" L x 0.47" W x 0.98" H (46.0mm x 12.0mm x 25.0mm), Mounting Type: Through Hole, Vertical, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 15.5V, Approval Agency: CE, Current - Output (Max): 0.8mA, Voltage - Input (Min): 14.5V, Voltage - Output 1: 0 ~ -1000V, Power (Watts): 0.8 W, Number of Outputs: 1.