MTWA4-12S12-SM
MTWA4-12S12-SM Daburn Electronics
Polytron_Brochure%202020_ShortFormCatalog.pdf
Виробник: Daburn Electronics
Description: DC/DC CONVERTER 4 WATTS MEDICAL
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off
Package / Case: 16-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.96" L x 0.57" W x 0.41" H (24.3mm x 14.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CB, UL
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 292mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 3.5 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 4 WATTS MEDICAL, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, Package / Case: 16-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.96" L x 0.57" W x 0.41" H (24.3mm x 14.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CB, UL, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 292mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 3.5 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.