MTZJ9V1SA Taiwan Semiconductor Corporation
MTZJ2V0SA%20SERIES_D2301.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AG, DO-34, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DO-34
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DO-34, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AG, DO-34, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DO-34, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V.