Продукція > EOS POWER > MULP275-0015
MULP275-0015
MULP275-0015 EOS Power
MULP275_Datasheet.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 160W
Power (Watts): 160W (275W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.50" W x 0.75" H (127.0mm x 88.9mm x 19.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 10.66 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 160W, Power (Watts): 160W (275W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.50" W x 0.75" H (127.0mm x 88.9mm x 19.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 10.66 A.