MUPT17E3
MUPT17E3 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 17VWM 29.2VC POWERMIT1
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.14A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: Powermite 1 (DO216-AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 17VWM 29.2VC POWERMIT1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-216AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.14A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: Powermite 1 (DO216-AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 19V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції MUPT17E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUPT17E3 Виробник : Microchip Technology rf01103_1_rev_b___mupt5xe_thru_mupt48x.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 17V 150W Uni