MUS-0503.3
MUS-0503.3 Diwell Electronics
MUS-0503.3.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 71%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 71%, Current - Output (Max): 303mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.