MUS-0503.3N
MUS-0503.3N Diwell Electronics
MU-N_Datasheet.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC/DC CONVERTER INPUT: 5V OUTPUT
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 300mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER INPUT: 5V OUTPUT, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 300mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.