MV-254127-10-8A TE Connectivity
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Printers and Markers
Description: Label
Type of storage accessories: label
Material: polyester
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm).
Інші пропозиції MV-254127-10-8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)